Jdi na obsah Jdi na menu
 


MP5 A3 Wide Froam Classic Army

9. 12. 2007

 

      MP5 A3 WF CA

Pár slov na úvod:

Blížil se Big Combat 2 a já sem chtěl nowej gun.....Rozhodoval jsem se mezi MP5KA4 od TM a MP5 A3 CA a moje rozhodnutí padlo na MP5 A3 od CA...

Zpracování:

Tělo je celokovové a má u mně veliké +.Je to celokov co jiného když to je Cassic Army :-).....Zpracování je na vysoce kvalitní úrovni.A to je další +.

Mířidla:

Jsou nastavitelná.....jak jinak......:-)Zadní mířidla jsou vlastně otočná a jdou otáčet ze začátku stuha.To je u mně malinké -.

Hop-up:

Je nastavitelný.....Přístup na nastavení hop-upu je pěkně řešený:Páčku závěru dáte do zadní polohy,a ,,zaháknete¨.Pak se vám otevře okénko které vyhazuje patrony u ostré verze.Tam je taková kolejnička a tou podle potřeby posouváte..

Hlaveň:

Hlaven je bronzová o délce cca 220 mm.Není zrovna nejdelší,ale tato zbraň je přece hlavně pro CQB a kdo by se chtěl tahat s dlouhou zbraní s dlouhou hlavní při CQB.

Zásobník:

Je zde kovový,točák o kapacitě cca 200 kulí.Akorát má jedno - a to,protože s kolečkem na natáčení se zde musí točit od sebe.U většiny zbraní jako je AK tak tam se dotáči k sobě.

Střelba atd.....

 Síla této zbraně je normální jako každý aeg od Classic Army.Ústová rychlost(podle výrobce)je 95 m/s ale já myslím že víc.... :-)........Přesnost této zbraně je tak na 6 bodů z 10,když to počítám se střelbou v přírodě,ale v CQB má tato Empice 9 bodů z 10.

Mechabox:

Je jakjinak kovový verze II.

Plusy a mínusy:

+Kovové tělo

+Zpracování

+Váha

+Orig. přístup k seřizování hop-upu

-Cena

-Tuhost zadního mířidla při otáčení

-Časem se rozvyklá vysouvací pažba

 <body oncontextmenu="return false" onmousedown="return false" onselectstart="return false" ondragstart="return false">

 


Cursor from www.CarrielynnesWorld.com

 

                            To je snad vše.

 

 

 


       
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

malina

(, 10. 12. 2007 19:44)

cekem GOOOOOOOOOOOOOOOd máš za 2